ЗДО №11 “Вітерець” рекомендує

День Космонавтики

В Україні вивчать вплив ігрових методів навчання

В Україні вивчать вплив ігрових методів навчання

В Україні планують провести моніторинг якості початкової освіти, метою якого стане з’ясування ефективності впровадження ігрових методів навчання в освітній процес Нової української школи.

Дослідження буде проведено Міністерством освіти і науки, фондом «The LEGO Foundation» та Австралійською радою освітніх досліджень (ACER).

Також під час проведення дослідження планується виявити вплив діяльнісних та ігрових методів навчання на формування ключових компетентностей учнів початкової школи, зокрема читацької та соціально-емоційної.

За словами заступниці міністра освіти Віри Рогової, співпраця Міністерства освіти і науки з організацією The LEGO Foundation вже має свою історію і є досить цікавою з точки зору структури, системи роботи, залученості до процесу змін підходів не тільки педагогів, а й інших представників освітньої системи.

«Наступним кроком такої співпраці має стати вивчення ефективності впроваджених в освітній процес діяльнісних та ігрових методів навчання. Впевнена, що результати такого дослідження стануть ще одним науковим підтвердженням того, що навчання через гру дає можливість розкрити індивідуальні можливості дитини», – зазначила Рогова.

У Міністерстві освіти також наголосили, що ігрове та діяльнісне навчання є важливим для всебічного розвитку дітей, а також для розвитку когнітивної, соціальної, емоційної, креативної та фізичної сфер, які є необхідними для того, щоб діти ставали потужними агентами змін у власному житті та володіли достатніми навичками, щоб впоратися з будь-якими труднощами та зробити позитивний внесок у життя громад.

Планується, що участь у дослідженні візьмуть 25 шкіл з 5-ти областей України.

Окрім проведення оцінювальних інтерв’ю зі здобувачами початкової освіти, в межах моніторингу передбачене навчання для вчителів початкової школи інтервенційних закладів освіти, що поєднує змішаний формат тренінгів, методичний супровід та коучингову підтримку педагогів.

Розмальовки-очаровашки про народний костюм і візерунки.
Цікаве дозвілля з дитиною восени
Пальчикові ігри
Танцювальна пісенька “Веселі грибочки”🍄
з курсу: Осіння фантазія. Танці та ігри для дошкільнят на осінню тематику.
✍Підпишіться на нашу розсилку та отримайте пісеньку в 🎁подарунок.
😊Всі наші підписники отримують цікавий матеріал і подарунки від нас.
⁉Що зробити, щоб підписатися на розсилку та отримати подарунок?
✍Просто напишіть нашому адміністратору @Алина Назаренко “Підпишіть мене” в месенджер (https://www.facebook.com/profile.php?id=100001785186239) (та вкажіть Вашу електронну адресу на яку ми відправимо подарунок).
🎁Підписка і подарунок надсилаються протягом декількох годин на вашу електронну адресу, яку Ви вказали.

Вам може бути цікаво...

1 Response

  1. Хороша інформація. Дякую, що поділились

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *