Списки дітей на 2020-2021 н.р.

Список дітей

старшої логопедичної «А» групи  «Калинка»

по Конотопському дошкільному навчальному

закладі (ясла – садок) № 11 “Вітерець”

№ з/п Прізвище, ім’я Дата народження
1. Бубнов Іван 30.06.2015
2. Власенко Софія 05.03.2015
3. Кучер Валерія 03.10.2014
4. Кравченко Єгор 08.07.2015
5. Лисенко Максим 07.07.2015
6. Манмарьов Платон 25.06.2015
7. Навора Степан 13.08.2015
8. Панченко Софія 26.11.2014
9. Силка Анна 26.01.2015
10. Смірнова Варвара 01.04.2015
11. Черевко Захар 16.09.2014
12. Шайденко Максим 05.06.2015
13. Юсупова Каріна 26.11.2014

Вихователі:

Клименко О.І.

Шершень Т.В.

Вчитель-логопед                 Комухаєва Л.М.

Список дітей

старшої логопедичної «Б» групи  «Сонечко»

по Конотопському дошкільному навчальному

закладі (ясла – садок) № 11 “Вітерець”

№ з/п Прізвище, ім’я Дата народження
1. Бистро Ілля 29.08.2014
2. Богославський Артем 26.11.2014
3. Бончуков Максим 21.11.2014
4. Горяінова Олена 15.07.2015
5. Книш Назар 27.12.2014
6. Кривунь Карина 05.11.2014
7. Литвиненко Кароліна 30.06.2014
8. Нагуло Павло 17.02.2015
9. Панченко Марія 01.06.2015
10. Погорілий Богдан 15.03.2015
11. Полтавець Ярослав 04.06.2014
12. Рибна Єлизавета 30.03.2015
13. Ромашов Роман 14.09.2014
14. Скотар Денис 10.02.2015
15. Флес Гаррі 20.12.2014

Вихователі:

Жолудь А.Г.

Дуброва О.А.

Вчитель- логопед      Гей Н.І.

Список дітей

старшої «В» групи  «Віночок»

по Конотопському дошкільному навчальному

закладі (ясла – садок) № 11 “Вітерець”

№ з/п Прізвище, ім,я Дата народження
1. Акуленко Діана 11.08.2014
2. Бережко Костянтин 03.01.2015
3. Бур’ян Златослава 12.08.2015
4. Верба Ілля 06.08.2014
5. Герасименко Дарій 16.09.2015
6. Давидов Матвій 20.06.2015
7. Добренький Владислав 03.03.2015
8. Дуброва Антон 11.11.2014
9. Зубко Марія 17.07.2015
10. Іванова Анна 30.12.2014
11. Казанов Ілля 05.01.2015
12. Маринкевич Зоряна 07.10.2014
13. Мусієнко Артем 05.08.2015
14. Омельченко Ірина 19.01.2015
15. Пода Ростислав 03.03.2015
16. Прохоренко Анна 21.11.2014
17. Сілаєв Матвій 27.10.2014
18. Шкряда Анатолій 08.06.2014

Вихователі:

Романенко О. М.

Федосенко О.М.

Список дітей

старшої «Г» групи  «Веселка»

по Конотопському дошкільному навчальному

закладі (ясла – садок) № 11 “Вітерець”

№ з/п Прізвище, ім,я Дата народження
1. Барабаш Мілана 27.04.2015
2. Бахрієв Тимофій 11.04.2015
3. Гусенко Ілля 27.08.2015
4. Дорошенко Павло 12.07.2015
5. Дуброва Михайло 03.12.2015
6. Карбовський Тихон 04.11.2014
7. Луцов Максим 17.07.2015
8. Огієнко Іван 17.09.2015
9. Омельченко Олександра 31.07.2015
10. Рекечинський Даніл 05.01.2015
11. Семенюк Мирослава 20.05.2015
12. Тимошенко Даніїл 23.09.2015
13. Хоменко Даніїл 06.08.2015
14. Цвєткова Єлизавета 09.03.2015
15. Чугін Антон 05.09.2015
16. Шевцова Владислава 10.08.2015

Вихователі:

Зимовець О.М.

Козіонна О.Г.

Список дітей

середньої  «А» групи  «Дзвіночок»

по Конотопському дошкільному навчальному

закладі (ясла – садок) № 11 “Вітерець”

№ з/п Прізвище, ім,я Дата народження
1. Беляєва Лада 15.07.2016
2. Бібік Надія 07.12.2015
3. Бондаренко Ангеліна 30.05.2016
4. Гуденко Микола 22.06.2016
5. Дроб’язко Дар’я 22.10.2015
6. Жадан Аліна 11.08.2016
7. Жданова Поліна 13.07.2016
8. Карпенко Катерина 17.09.2016
9. Лисенко Поліна 23.09.2016
10. Литовченко Вероніка 04.01.2016
11. Назаренко Євген 19.10.2015
12. Новіков Максим 13.01.2016
13. Омельченко Назар 21.01.2016
14. Подуремне Олексій 27.10.2016
15. Тарасенко Богдан 23.02.2016
16. Тітова Софія 19.01.2016
17. Толкачева Ніка 28.11.2015
18. Тригуб Аміна 29.08.2016
19. Чернявський Ілля 04.08.2016

Вихователі:

Олійник А. В.

Довгаль О.Р.

Список дітей

середньої «Б» групи  «Ялинка»

по Конотопському дошкільному навчальному

закладі (ясла – садок) № 11 “Вітерець”

№ з/п Прізвище, ім,я Дата народження
1. Булах Кіра 05.01.2016
2. Величко Дар’я 16.06.2016
3. Гаврильченко Єва 11.05.2016
4. Доля Тимофій 07.10.2015
5. Доля Дмитро 29.07.2016
6. Зеленський Андрій 23.03.2016
7. Корнієнко Мілана 22.03.2016
8. Корнійчук Єва 12.05.2016
9. Малюта Поліна 16.10.2015
10. Мануйленко Іван 07.11.2015
11. Мельниченко  Влада 07.04.2015
12. Недосекін Артем 02.10.2016
13. Нікачало Валерія 14.09.2016
14. Пальоха Андрій 14.06.2016
15. Плакунов Павло 27.05.2016
16. Полосьмак Софія 06.11.2015
17. Ткаченко Євгенія 28.05.2016
18. Харченко Анна 03.02.2016
19. Федан Артем 10.08.2016
20. Федан Софія 10.08.2016

Вихователі:

Дуброва Н. А.

Каленик Т.О.

Список дітей

різновікової групи  «Бджілка»

по Конотопському дошкільному навчальному

закладі (ясла – садок) № 11 “Вітерець”

№ з/п Прізвище, ім,я Дата народження
1. Булах Злата 03.03.2017
2. Гусенко  Нікіта 31.05.2017
3. Гутян Софія 02.08.2017
4. Домашева  Софія 23.03.2017
5. Дроб’язко Андрій 09.08.2017
6. Калантаєнко  Іван 12.06.2017
7. Кагадій  Олександр 11.07.2017
8. Кирієнко  Гліб 10.07.2017
9. Назаренко Анастасія 04.07.2017
10. Омельяненко  Назар 29.06.2017
11. Пахоленко  Ілія 18.08.2017
12. Сердюк  Аріна 22.05.2017
13. Цикал Софія 28.07.2017
14. Шарій  Максим 14.07.2017
15. Ярмак  Максим 10.05.2017

Вихователі:

Люльова О.М.

Мєлєшкіна Ю.С.

Список дітей

 IІ молодшої “А” групи  “Суничка”

по Конотопському дошкільному навчальному

закладі (ясла – садок) № 11 “Вітерець”

№ з/п Прізвище, ім,я дитини Дата народження
1. Безрук Тимофій 04.11.2016
2. Горбатенко Софія 24.10.2016
3. Гурнак Даріна 17.11.2017
4. Євтушенко Данііл 02.04.2016
5. Калантаєнко Семен 14.06.2017
6. Калина Юліана 30.06.2017
7. Коротич Діана 05.01.2017
8. Коротич Дар’я 05.01.2017
9. Кошелєва Олександра 27.02.2017
10. Кравченко Владислав 16.01.2017
11. Кусенко Тимофій 23.04.2017
12. Пилипчук Михайло 07.11.2016
13. Салогуб Ростислав 16.03.2017
14. Смиковська Меланія 27.04.2017
15. Тарасенко Аріна 07.01.2017
16. Церковна Надія 17.10.2016
17. Шийко Олександр 06.02.2017
18. Щербина Ренат 09.02.2017
19. Янушкевич Вероніка 10.10.2016

Вихователі:

Антоненко Н.І.

Ладуха Н. М.

Список дітей

IІ молодшої «Б» групи  «Ромашка»

по Конотопському дошкільному навчальному

закладі (ясла – садок) № 11 “Вітерець”

№ з/п Прізвище, ім,я Дата народження
1. Бабич Роман 01.08.2017
2. Барабаш Софія 01.02.2017
3. Брушко Анна 08.11.2017
4. Горбатюк Ангеліна 04.09.2017
5. Гуденко Аня 03.05.2017
6. Дудник Артур 28.03.2017
7. Заяць Роман 06.07.2017
8. Крупініна Анна 31.07.2017
9. Коновалов Станіслав 11.10.2017
10. Король Софія 16.05.2017
11. Лукяненко Денис 04.10.2017
12. Маргарян Давид 07.08.2017
13. Мозгова Мілана 06.02.2017
14. Назаренко Денис 08.04.2017
15. Панов Богдан 25.02.2017
16. Петрицька Аріна 16.05.2017
17. Тарасенко Павло 30.06.2017
18. Тюльпа Надія 02.12.2016
19. Фалько Євгеній 01.10.2017
20. Флес Алекс 01.04.2017

Вихователі:

Бур’ян І.І.

Павлюк К.О.

Список дітей

 I молодшої “А” групи  “Соняшник”

по Конотопському дошкільному навчальному

закладі (ясла – садок) № 11 “Вітерець”

№ з/п Прізвище, ім’я  дитини Дата народження
1. Антоник  Анастасія 07.01.2018
2. Будниченко  Назар 03.10.2017
3. Галушка  Максим 16.01.2018
4. Гармаш  Олександр 01.12.2017
5. Дейнека  Марія 12.05.2018
6. Дунайцев Владислав 20.01.2018
7. Елібал  Меліса Умай 27.11.2017
8. Кот  Арсеній 07.09.2018
9. Костирко Таїсія 15.04.2018
10. Куценко Олександр 14.01.2018
11. Леженін  Іван 12.09.2017
12. Лук’яненко Денис 04.10.2017
13. Поджарий  Артем 11.10.2017
14. Циганенко Олександр 10.06.2018
15. Чеглакова Марія 06.06.2018
16. Черевко Поліна 10.10.2017

Вихователі:

Рєзніченко Є.Є.

Родічева О.П.

Список дітей

I молодшої «Б» групи  «Малятко»

по Конотопському дошкільному навчальному

закладі (ясла – садок) № 11 “Вітерець”

№ з/п Прізвище, ім’я Дата народження
1. Богомаз Владислав 11.10.2017
2. Ботнар Олександра 08.08.2018
3. Дудник  Анна 01.08.2018
4. Ісакова  Єва 19.11.2017
5. Кікоть  Вікторія 19.05.2018
6. Клеба Настя 19.03.2018
7. Костирко Маргарита 05.06.2018
8. Мазіна  Марія 28.08.2018
9. Мовчан  Артур 12.05.2018
10. Нагуло  Єлизавета 26.09.2018
11. Пирог  Софія 20.02.2018
12. Пичик  Єлизавета 06.11.2018
13. Романенко Ярослав 19.08.2018
14. Федько  Станіслав 03.08.2018
15. Шиленко  Нікіта 09.01.2018

Вихователі:

Колесник О.М.

Пилипчук О.М.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *