Шановні батьки, виховаців ЗДО №11 “Вітерець”!!!

Шановні батьки!

Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)

№11 “Вітерець”інформує:

  1. Ранковий прийом дітей здійснюється з 7.30 до 8.30 год. (при будь-якій погоді). Діти приходять до закладу в захисних масках, які знімаються після вимірювання температури.

Забрати дитину з закладу можна з 16.30 год. (після вечері та виходу дітей на вулицю).

Забрати в інший час попередньо зателефонувавши вихователю та попередивши його про те, що Ви готові забрати дитину. Після цього батьки чекають біля воріт закладу, поки вихователь не виведе дитину.

  1. Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 С або ознаки респіраторних захворювань – не допускаються до відвідування закладу.
  2. Ранковий прийом дітей до дошкільного навчального закладу проводить вихователь групи на території закладу, за межами його будівлі.
  3.  Батьки або супроводжуючі особи повинні одягати респіратор або захисну маску так, щоб були прикриті ніс та рот. Очікування на території закладу повинно бути обмежено.
  4.  Батьки приводять дітей в одязі відповідно до погоди. Мати змінний (для переодягання в групі, для денного сну) – обов’язково!

На період карантину батькам забороняється:

– телефонувати вихователям під час освітнього процесу (всі дзвінки від батьків можливі у період денного сну дітей, з 13.00 до 15.00 год., з 7.00 до 8.00 год. Ранку та ввечері перед тим, як забрати дитину);

– заходити до приміщення закладу дошкільної освіти;

– приносити іграшки, книги, їжу в заклад.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *