Семінар-практикум “Оновлюємо освітній простір разом”

Виконуючи завдання річного плану роботи на 2020-2021 навчальний рік вихователі Довгаль О.Р. та Романенко О.М. провели семінар-практикум “Оновлюємо освітній простір разом” з педагогами закладу дошкільної освіти.
Світ не стоїть на місці, постійно рухається та розвивається і суспільство разом із ним. Тож щоб підготувати дітей до подальшого життя, потрібно змінити застарілі методи й форми роботи.
Ми працюємо з новим поколінням дітей — поколінням Z, тому, щоб задовольнити освітні потреби дошкільників і створити умови для гармонійного розвитку, потрібен сучасний підхід.
Возможно, это изображение (2 человека, в том числе Ксения Романенко, люди стоят и еда)
Возможно, это изображение (2 человека, в том числе Ольга Йовчева, люди сидят, люди стоят и еда)
Возможно, это изображение (4 человека, в том числе Оля Родичева и Януся Ступак, люди сидят и еда)
Возможно, это изображение (3 человека, в том числе Евгения Резниченко и Наталья Антоненко и еда)