Зустріч учасників Всеукраїнського проєкту “Психолого – педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації”

11.10.2023 у Конотопському ЗДО №11 “Вітерець” відбулася зустріч із батьками, які активно долучилися до проведення Всеукраїнського проєкту “Психолого – педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації”. Проєкт реалізується за підтримки Всеукраїнського фонду “Крок за кроком”, Дитячого фонду ООН в Україні ЮНІСЕФ та сприяння МОН України.
Під час зустрічі відбулося знайомство учасників за чаюванням. Надали батькам поради та рекомендації щодо того, як діяти у надзвичайних ситуаціях, які часто виникають у наш складний час. Провели вправу “Склянка емоцій”, тілесну вправу “Австралійський дощ”, “Я – молодець!”, дихальну вправу “Квітка – свічка”. рефлекційні вправи.
Дякуємо батькам за теплу зустрічь, щирість, емоції та активність.