Навчання осіб з особливими освітніми потребами

У Конотопському дошкільному навчальному закладі (ясла – садок) №11 «Вітерець» функціонують дві групи компенсуючого типу з вадами мови «Калинка» та «Сонечко». У групах створені всі необхідні умови для проведення освітнього та корекційного процесів на належному рівні. Під час роботи з дітьми враховуються індивідуальні особливості розвитку дошкільнят. Вихователі уміло організувовують дитячий колектив, спілкуються з дітьми на доступному рівні, даючи дітям зразок правильного мовлення.

Всі заняття проходять в ігровій формі з використанням інноваційних технологій. Вчителі-логопеди Гей Н. І. та Комухаєва Л. М. перебувають у тісному контакті з батьками, надають необхідні консультації та поради, а також ведуть логопедичні зошити, в яких простежується робота з дітьми та взаємозв’язок з батьками.

Логопедичні кабінети забезпечені в повній мірі інструктивно-методичними матеріалами, обов’язковим спеціальним обладнанням, що сприяє досягненню позитивних результатів по виправленню та покращенню мови. У наявності є необхідна кількість розробок занять, консультацій для роботи з дітьми, батьками та педагогами. Діти проводять багато часу в кабінетах і з задоволенням їх відвідують.