Наказ про роботу дошкільного закладу у період карантину

 

 

 

 

Відділ освіти Конотопської міської ради Сумської області

Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 11 «Вітерець»

вул. Клубна, буд 133, м. Конотоп, Сумська область, Україна, 41608

тел: +380(5447)-3-28-07 е-mail: [email protected]

 

Наказ

 

12.03.2020 м. Конотоп №41-од  

 

Про призупинення роботи

Конотопського дошкільного

навчального закладу

(ясла-садок) № 11 “Вітерець”

на період карантину

 

Відповідно ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись  Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 «Про запобігання  поширенню  на території  України  коронавірусу  COVID-19», до листа МОН України від 11.03.2020 № 1/9-154 «Про рішення щодо запровадження карантину для усіх типів закладу освіти», розпорядження міського  голови  Конотопської міської ради від 12.03.2020 №64-ОД  «Про заходи запобігання епідемії коронавірусної інфекції в місті Конотоп та недопущення поширення COVID-19», наказу відділу освіти від 17.03.2020 №157-ОД  «Про організаційні заходи для запобігання поширення коронавірусу  COVID-19» з метою запобігання поширення хвороби та  проявів  хвороби  COVID-19,  у зв’язку з захистом здоров’я здобувачів освіти, персоналу Конотопського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 11 “Вітерець”,

 

НАКАЗУЮ:

 1. Тимчасово призупинити  функціонування Конотопського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 11 “Вітерець”  на період карантину тривалістю три тижні  з 12.03.2020  по  03.04.2020 р.
 2. В період карантину заборонити відвідування ЗДО вихованцями та призупинити проведення всіх масових заходів.
 3. Забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій.
 4. Виконувати рішення тимчасових обласних протиепідемічних комісій.
 5. Вихователям провести роз’яснювальну роботу з батьками щодо необхідності припинення роботи ЗДО на період карантину та призупинення роботи закладу.
 6. Проведення у закладі освіти профілактичних та дезінфекційних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Листування з відділом освіти Конотопської міської ради та міського методичного кабінету шляхом надсилання копій/сканкопій листів на електронну адресу [email protected] та [email protected].
 7. Виконання освітніх програм закладів освіти, зокрема шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладів освіти її здобувачами, та у виняткових випадках шляхом ущільнення графіку освітнього процесу, а також виконання працівниками закладів освіти з іншої роботи (організаційно-педагогічної, методичної, тощо).
 8. Запровадження дистанційного режиму роботи працівників закладів освіти та розробка графіків чергування відповідальних осіб.
 9. Підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму у закладах освіти.
 10. Виконання рішень тимчасових протиепідемічних комісій.
 11. Розміщення на офіційних сайтах закладів роз’яснень для батьків та здобувачів освіти щодо алгоритму організації освітнього процесу з використанням дистанційних технологій.
 12. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор (завідувач) ЗДО № 11 “Вітерець”_______Галина  Нестеренко

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *