Присутні мали змогу познайомитися з закладом, прослухати доповідь вихователя-методиста Василенко В.О. «Ігри та ігрові прийоми у роботі з дітьми-логопатами»
Переглянути підгрупове заняття «Автоматизація звука[c ] по лексичній темі «Посуд» Гей Н.І., вчителя – логопеда, інтегроване заняття «Шоу «Мастер-шеф діти» в логопедичній групі «Сонечко» Жолудь А.Г., вихователя логопедичної групи.
Приймали активну участь в діловій грі «Формування педагогічної компетенції вчителя-логопеда в розвитку та корекції мовлення з використанням технології коучингу» Йовчевої О.М., практичного психолога та майстер-класі «Кишенька для столових приборів» Дуброви О.А., вихователя логопедичної групи.