ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ВІД 31.01.2024 №3

Згідно Річного плану роботи ЗДО №11 “Вітерець” на 2023 – 2024 навчальний рік відбулося засідання педагогічної ради №3 “Забезпечення системи освітнього процесу з національно – патріотичного виховання як основи формування соціально – громадянської компетентності засобами ігрової діяльності у закладі дошкільної освіти”.
Розглянули такі питання:
1. Виконання рішення попередньої педагогічної ради №2 “Сучасні підходи організації освітнього процесу з питань безпеки життєдіяльності у закладі дошкільної освіти” (Нестеренко Г. М.);
2. Реалізація Концепції національно – патріотичного виховання в системі освіти до 2025 року. (Шершень Т. В.);
3. Інтегрований підхід формування соціально – громадянської компетентності здобувачів дошкільної освіти (Ліонченко М. В.);
4. Шляхи підвищення національно – патріотичного виховання дошкільників засобами ігрової діяльності (Федосенко О. М.);
5. Інноваційні підходи щодо виховання національно – патріотичних цінностей у здобувачів освіти (Пилипчук О. М.).
Національно – патріотичне виховання дітей повинно мати випереджувальний характер, грунтуватися на духовно – моральних засадах, відповідати віковим і сензитивним періодам розвитку й особистісним характеристикам дітей.