Розпорядження СОДА від 20.12.2022 № 461 – ОД


СУМСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

20.12.2022
No 461ОД
Про переоформлення ліцензій на
провадження освітньої діяль

ності
закладів освіти Сумської
області

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про ліцензування видів господарської діяльності», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 р. No 609 «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», від 30 грудня 2015 р. No 1187 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності» (зі змінами), розпоряджень голови Сумської обласної
державної адміністрації від 20.01.2021 No 28ОД «Про організацію ліцензування освітньої діяльності закладів освіти Сумської області у сфері дошкільної та повної загальної середньої освіти», від 06.10.2021 No 630ОД «Про внесення змін до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 20.01.2021 No 28ОД», ураховуючи пропозиції та рекомендації комісії з попереднього розгляду та опрацювання документів для внесення пропозицій голові Сумської обласної державної адміністрації з питань ліцензування освітньої діяльності у сфері дошкільної та повної загальної середньої освіти (протокол No 5 від 30.11.2022), лист Державної регуляторної служби України від 08.12.2021 No 8416/0/2021, у зв’язку зі зміною найменувань закладів освіти Сумської області:

1. Переоформити ліцензії на провадження освітньої діяльності закладів дошкільної освіти Сумської області відповідно до додатка 1.

2. Переоформити ліцензії на провадження освітньої діяльності закладів загальної середньої освіти Сумської області відповідно до додатка 2.

3. Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації забезпечити розміщення інформації про прийняте рішення щодо переоформлення ліцензій на провадження освітньої діяльності закладів освіти Сумської області на офіційних вебсайтах органу ліцензування та Департаменту освіти і
науки Сумської обласної державної адміністрації.

4. Це розпорядження може бути оскаржено до Експертноапеляційної ради та/або суду в порядку та у строки, визначені Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та Кодексом адміністративного судочинства України.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сумської обласної державної адміністрації керівника обласної військової адміністрації, який згідно з розподілом обов’язків забезпечує реалізацію державної політики у сфері освіти, наукової, науковотехнічної інноваційної діяльності, трансферу технологій, інтелектуальної власності.


Голова обласної державної

адміністрації керівник обласної

військової адміністрації
Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *