Правила дошкільного навчального закладу на період епідемічної ситуації

Інструктаж з безпеки життєдіяльності

1. Ранковий прийом дітей здійснюється з 7.30 до 8.30 год. (при будь-якій погоді). Забрати дитину з закладу можна з 16.30 год. (після вечері та виходу дітей на вулицю), попередньо зателефонувавши вихователю та попередивши його про те, що Ви готові забрати дитину. Після цього батьки чекають біля воріт закладу, поки вихователь не виведе дитину.
    2. Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 С або ознаки респіраторних захворювань – не допускаються до відвідування закладу.
    3. Ранковий прийом дітей до дошкільного навчального закладу проводить вихователь групи на території закладу, за межами його будівлі.
    4. При вході на території закладу, щоранку, проходить температурний скринінг дітей медичною сестрою (первинний), далі – вихователем кожні 4 години (поточний), з занесенням показників у відповідний журнал. (В разі виявлення у дитини температури, відбувається її ізоляція в ізолятор дошкільного закладу, одразу повідомляється батькам).
    5. Батьки або супроводжуючі особи повинні одягати респіратор або захисну маску так, щоб були прикриті ніс та рот. Очікування на території закладу повинно бути обмежено.
    6. Батьки приводять дітей в одязі відповідно до погоди. Мати змінний (для переодягання в групі, для денного сну) – обов’язково!
    7. Вранці та ввечері проводиться обробка дитячих майданчиків дезінфікуючими засобами.
    8. Приміщення груп обробляється дезінфікуючими засобами кожні 2 години та після прийому їжі, проведення занять та ін.. Також проводиться ретельне провітрювання приміщення згідно графіка.
    9. Батьки несуть повну відповідальність за здоров’я своєї дитини.
    На період карантину батькам забороняється:
    – телефонувати вихователям під час освітнього процесу (всі дзвінки від батьків можливі у період денного сну дітей, з 13.00 до 15.00 год., з 7.00 до 8.00 год. Ранку та ввечері перед тим, як забрати дитину);
    – заходити до приміщення закладу дошкільної освіти;
    – приносити іграшки, книги, їжу в заклад.
    На період карантину внесені зміни до освітнього процесу:
    – надається пріоритет активним формам роботи, що проводяться на відкритому повітрі (за виключенням сильних проливних дощів та переривчастого вітру)
    – розміщення ігрових зон в групових кімнатах переформується таким чином, щоб забезпечити максимальне фізичне дистанціювання між дітьми;
    – обмежені заняття та ігри, що передбачають безпосередній фізичний контакт між дітьми та педагогами;
    – заборонено використання м’яких іграшок та іграшок, які не підлягають обробці;
    – обмежені сенсорні заняття (ліплення), та ігри з предметами, які при контакті передаються іншим.
    ВСІ ПЕРЕЛІЧЕНІ ПРАВИЛА СПРЯМОВАНІ НА ЗБЕРЕЖЕННЯ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ!