Освітні програми

У 2018 – 2019 навчальному році Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №11 «Вітерець» щодо програмно – методичного забезпечення освітнього процесу керується Переліком навчальних видань, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в закладах дошкільної освіти у 2018-2019 навчальному році, що розміщений на сайтах Міністерства освіти і науки України (www.mon.gov.ua), Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (www.iitzo.gov.ua).

Освітній процес здійснюємо згідно вимог Базового компоненту дошкільної освіти, освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина»,  методичних рекомендацій до освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина», освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», парціальних програм.

Педагогічний колектив з метою покращення якості надання освітніх послуг у закладі дошкільної освіти використовує парціальні програми, альтернативні методики та технології, а саме:

• Дошкільнятко: корекційно – розвивальна та навчально – виховна робота з дітьми з фонетико – фонематичним недорозвитком мовлення (авт. Ю. В. Рібцун);
  • Елементарне музикування з дошкільниками (авт. Т. Е. Тютюнникова);
  • Радість творчості. Програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку (авт. Борщ Р. М., Самойлик Д.В.);
  • Про себе треба знати, про себе треба дбати. Парціальна програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку (авт. Лохвицька Л. В.);
  • Казкова фізкультура. Парціальна програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт..Єфименко М. М.);
  • Грайлик. Парціальна програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (авт. Березина О. М.);
  • Веселкова музикотерапія: оздоровчо-освітня робота з дітьми старшого дошкільного віку (авт. Малашевська І. А.)
  • Україна – моя Батьківщина. Парціальна програма національно- патріотичного виховання дітей дошкільного віку (авт. Каплуновська О.М.);
  • Дошкільнятам – освіти для сталого розвитку (авт. Гавриш Н.)