Оголошення для батьків вихованців ЗДО №11 “Вітерець”

ЗДО № 11 “Вітерець” повідомляє:

Шановні батьки! Згідно листа МОН України № 1/9-154 від 11.03.2020 року та розпорядження міського голови Конотопської міської ради “Про заходи запобігання епідемії короновірусної інфекції в місті Конотопі та недопущення поширення COVID -19” № 64-ОД від 12.03.2020 в ЗДО № 11 “Вітерець” вводиться карантин з 12.03.2020 по 03.04.2020.
Педагогічні працівники нашого закладу дошкільної освіти будуть консультувати щодо організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладу освіти вихованцями.
Радимо Вам, шановні батьки, по можливості тримати зв.язок з вихователями вашої групи та виконувати завдання разом з дітьми.
Бажаємо успіхів у навчанні і вихованні дітей. Доцільно використовуйте можливість побути разом зі своєю дитиною!
Всім бажаємо міцного здоров.я!