Методичне об’єднання сестер медичних старших закладів дошкільної освіти міста

Згідно річного плану роботи Конотопського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) №11 «Вітерець» 29.11.2018 відбулося засідання сестер медичних старших закладів дошкільної освіти міста «Медико – педагогічний супровід дітей на заняттях з фізичної культури в умовах сучасного закладу дошкільної освіти». Учасники засідання переглянули заняття з фізичної культури «Подорож до Шахового королівства». Ознайомилися із змістом доповіді вихователя – методиста Ліонченко М. В. «Медико – педагогічний контроль на занятті з фізичної культури в закладі дошкільної освіти» та сестри медичної старшої Павлюченко Т. А. «Сучасні підходи до створення здоров’язбережувального середовища у закладі дошкільної освіти». Інструктор з фізичної культури Ступак Я. С. провела фізкультурно – оздоровчу роботу з дітьми із використанням сучасних інноваційних технологій: хатха – йога та горизонтальний пластичний балет за методикою М. Єфименка (пластик – шоу). Із сестрами медичними старшими у цікавій пізнавальній формі проведена ділова продуктивна гра «Школу здоров’я – створюємо самі». Адже, як говорив відомий філософ Сократ «Здоров’я – не все, але без здоров’я нема нічого».