Інтегроване заняття “Доброта – найбільша цінність нашого життя”

Дата: 27.02.2024
Тема: Доброта – найбільша цінність нашого життя

Мета: продовжувати вчити дітей що є добре, а що погано; формувати уявлення дітей про моральні якості людини, сприяти їхнім проявам у повсякденному житті, закладати основи духовності; розвивати пізнавальну активність, мислення, збагачувати словник; виховувати потребу в регулюванні своєї поведінки за свідомо засвоєними морально-етичними нормами; виховувати доброзичливі, дружні стосунки, викликати позитивні емоції.

Хід заняття
Добрий ранок!

Пропоную переглянути ранкове привітання

Пропоную переглянути відео ролик разом з дітьми з метою закріплення набутих знань гарних вчинків. Пограти в дидактичну гру ” Добре чи погано”

– Чи добре ділитися іграшками?
– Чи добре дражнитися?
– Чи добре гратися разом?
-Чи добре смикати дівчат за коси?

Пропоную батькам разом з дітьми долучитися до доброї справи: “Все починається з насінини” Переглянувши відеоролик запропонувати дитині посадити власну насінину, а потім поспостерігати, що ж з неї виросте. Можна фотографувати зміни росту рослини.

Бажаю успіхів!