Інтегроване заняття для середньої групи “Моя родина”

Інтегроване заняття для середньої групи
“Моя родина”
Мета: закріпити у дітей поняття «родина, сім’я», продовжувати вчити називати своє ім’я, прізвище, та своїх рідних. Закріпити вміння правильно називати хто для кого ким є в сім’ї. Виховувати любов до свої родини та до свої родичів, розвивати навички спілкування, відповідати на запитання вихователя; вчити помічати гендерні відмінності, уважно слухати художній твір, вміти повторити. Вчити дітей послідовності у наклеюванні зображення предмета, правильно розміщуючи на аркуші паперу одержуючи найпростішу картинку. Закріпити прийоми наклеювання та повторити правила користування ножицями і клеєм. Розвивати пам’ять, увагу, спостережливість, охайність у виконанні роботи. Виховувати естетичний смак та бажання робити приємні сюрпризи для матусі.
Хід заняття
Ранкове коло: “Доброго ранку рідний наш дім”. Пропоную разом привітатися, та зігріти свої сердечка♥️
Пропоную разом з батьками переглянути відеоролик та визначити хто для кого ким є в родині. Пограти в гру : ” Назви лагідно” , “Чиї речі?”

– Назви своїх родичів.
– Як тебе звати? Яке твоє прізвище?
– Як звати твою маму, тата, бабусю, дідуся, братика/ сестричку?
– Хто ти для матусі, татуся?
– Хто ти для бабусі, дідуся?
– Хто ти для братика, сестрички?
Пальчикова гра ” Моя сім’я”
Пропоную разом з дорослим переглянути відеоролик , прослухати віршик “Мама і весна” та виконати аплікацію “Квіти для мами”

Гарного дня!