Тематичний блок “Моя сім’я-моя родина”

Шановні батьки!
Добрий день!
Пропоную Вам з дітками попрацювати дистанційно.
Тематичний блок:
“Моя сім’я-моя родина”
(тиждень 1) –
(11.03.24 – 15.03.24).
Раджу провести з дітками слідуючі заняття:
Заняття 1. Дитина в природному довкіллі.
Валеологія.
Тема заняття: “Моє тіло”.
Мета: розширити знання дітей про будову свого тіла, про призначення органів тіла людини; розвивати мислення, увагу ,пам’ять, уяву, мову дітей; виховувати бажання дотримуватись здорового способу життя.

Заняття 2.Привчаємось працювати.
Тема заняття:” Праця у куточку природи”.
Мета: розширити і закріпити знання дітей про кімнатні рослини куточка природа, про правильний догляд за ними; розвивати мислення, увагу, пам’ять, дрібну моторику рук; виховувати працелюбнісь, самостійність, любов і дбайливе ставлення до рослин.
Посилання на заняття:

Заняття 3. Літературна скринька + малювання (декоративне)
Тема:”Вивчення напам’ять вірша М. Познанської ” Моїй мамі”,
декоративне малювання ” Хусточка для мами” ”
Мета: закріпити знання дітей про роль , значення і цінність мами в житті кожної людини; запропонувати діткам вивчити напам’ять вірш про маму та намалювати їй подарунок- хустинку, прикрасивши елементами декоративного малювання, знайомими для дітей і прийомами їх малювання; розвивати мислення, пам’ять, мову, увагу, дрібну моторику рук дітей, уяву; виховувати любов, ніжність, повагу до мами.
Посилання на заняття:

Заняття 4. Мовлення дитини.
Тема заняття:
“Є така професія – Батьківщину захищати”
Мета: розширити і закріпити знання дітей про роль і значення тата в житті кожного з нас, про одне з найголовніших призначень чоловіка- любити і захищати свою родину, Батьківщину; розвивати монологічне і діалогічне мовлення дітей, мислення, увагу; виховувати любов і повагу до тата, вдячність за захист і спокій.
Посилання на заняття:

Заняття 5. Дитина у сенсорно- пізнавальному просторі.
Тема заняття:” Лічба. Число і цифра 8″.
Мета: розширити знання дітей про числовий ряд в межах 10, вміння рахувати кількісною і порядковою лічбою, про геометричні фігури; ознайомити дітей з числом і цифрою 8, складом числа 8; розвивати мислення, пам’ять, мову, увагу, дрібну моторику рук дітей; виховувати інтерес до математики.
Посилання на заняття:

Також пропоную Вам з дітками виконати артикуляційну гімнастику. Посилання:

А ще почитайте з дітками. Посилання:

Дякую за співпрацю!