Шановні батьки!

Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №11 “Вітерець”  продовжує роботу закладу в період послаблення карантинних заходів.

Але обачність зайвою не буває і тому ще раз звертаємо Вашу увагу на дотримання Постанови Головного державного Санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 і нагадуємо, що ранковий прийом дітей здійснює медпрацівник перед входом до закладу дошкільної освіти згідно графіка з 7.30 до 8.30 та передачу дошкільників батькам після закінчення дня з 16.30 до 18.00 проводить вихователь групи на території закладу за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов – на вході в приміщення).

Батьки, які супроводжують дитину, мають бути у захисній масці чи у респіраторі.

Діти, температура тіла яких понад 37,2 С або з ознаками гострого респіраторного захворювання (нежить, кашель тощо) не приймаються до ЗДО.

Батьки зобов’язані повідомляти вихователів чи медичний персонал щоранку про стан здоров’я дітей.

Кількість дітей у групах обмежена таким чином, щоб забезпечити належні протиепідемічні умови та контроль над їх дотриманням.

У випадку виявлення у дитини протягом дня підвищення температури понад 37,2 С та будь-які інші симптоми гострих респіраторних захворювань, її буде ізольовано та повідомлено батькам.

Будемо вдячні Вам за співпрацю та підтримку!