Освітні програми за якими працює ЗДО у 2022-2023 н.р.

ЗАТВЕРДЖЕНО:

Директор (завідувач) ЗДО № 11

«Вітерець»

___________ Галина  Нестеренко

(схвалено на засіданні педагогічної

ради, протокол № 1 від 25.08.2022)

Використання комплексних та парціальних програм у освітньому  процесі
1 Освітня програма для дітей від 2 до 7 років «Дитина» Протягом року Педагогічні працівники
2 Освітня програма  для дітей старшого, середнього дошкільного віку «Впевнений старт»
3 -«Про себе треба знати, про себе треба дбати» Парціальна програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльност ідітей дошкільного віку (авт.Лохвицька Л. В.)
4 -«Казкова фізкультура» Парціальна програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку(авт..Єфименко М. М.)
5 -«Грайлик» Парціальна програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (авт. Березина О. М.)
6 -«Веселкова музикотерапія: оздоровчо-освітня робота з дітьми старшого дошкільного віку» (авт.Малашевська І. А.)
7 -«Україна – моя Батьківщина» Парціальна програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (авт.Каплуновська О.М.)
8 -«Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» (ав. Гавриш Н.)
9 -«Дошкільнятко: корекційно – розвивальна та навчально – виховна робота з дітьми з фонетико – фонематичним недорозвитком мовлення »