Новорічно – різдвяне дійство “Колядуємо, щедруємо, радіємо, святкуємо”

У Конотопському дошкільному навчальному закладі (ясла – садок) №11 «Вітерець» весело й цікаво пройшло новорічно – різдвяне дійство «Колядуємо, щедруємо, радіємо, святкуємо». Розвага дуже сподобалася вихованцям закладу, тому що було багато народної музики, звичаїв, обрядових пісень, віршів, веселих і кумедних епізодів, які піднімають настрій і дають змогу від душі радіти.

За давнім народним звичаєм діти та дорослі пригостили учасників солодким печивом та цукерками.

Завдяки педагогічній майстерності вихователя старшої «Б» групи «Сонечко» Жолудь А. Г., музичного керівника Білошапки Н. А., акторським здібностям вчителя – логопеда Гей Н. І. діти і дорослі долучилися до традицій та звичаїв українського народу.