Дотримуємося Постанови Головного державного Санітарного лікаря України  від 21.05.2020 №25

Шановні батьки вихованців,

Конотопського дошкільного навчального закладу

(ясла-садок) №11 “Вітерець”

Нагадуємо, що ранковий прийом дітей (з 7.30 до 8.30) до закладу дошкільної освіти та передачу після закінчення дня (з 16.30) проводить вихователь групи на території закладу за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов – на вході в приміщення).

Батьки або особи, які їх замінюють, повинні одягати респіратор або захисну маску.

Наголошуємо, що передачу дітей наприкінці дня проводимо організовано, з дотриманням дистанції, визначеної у Постанові, не допускаючи скупчення людей на території закладу.

Будь-ласка, батьки дотримуйтесь вимог пункту 3 Постанови Головного державного Санітарного лікаря України  від 21.05.2020 №25 “Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідеміологічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”

Будемо вдячні за співпрацю та підтримку!